U Vladičinom Hanu je od 19. do 21. juna održan turnir u fudbalu, u organizaciji Škole fudbala “Radisavljević”.
Turnir koji je trajao tri dana okupio je oko 80 ekipa. Na stadionu u Vladičinom Hanu nadmetalo se više od 1.500 mladih fudbalera iz Srbije, Bugarske i Severne Makedonije.
Iz ove škole zahvalili su se svima koji su doprineli da ovaj sportski događaj bude na visokom nivou.

