Povodom obeležavanja Dana grada, gradonačelnik Vranja dr Slobodan Milenković, sa saradnicima, priredio je prijem za pripadnike 4. brigade Kopnene vojske Srbije.
Gradonačelnik je čestitao pripadnicima Dan brigade i predstojeću slavu, Svetog Atanasija Velikog. On je rekao da je saradnja Grada i Vojske Srbije, odnosno 4. brigade, na izuzetno visokom nivou godinama unazad, dodajući da je i mentalitet naroda na jugu Srbije oduvek bio državotvorni. Rekao je i da je popunjenost kapaciteta Vojske Srbije, po tradiciji, najveća upravo na jugu Srbije. Gradonačelnik je istakao i da se lokalna samouprava trudi da poboljša standard pripadnika VS, napominjući izgradnju kompleksa stanova za članove službi bezbednosti.
Zamenik komandanta 4. brigade Kopnene vojske, pukovnik Duško Jović, zahvalio se na prijemu i čestitao rukovodstvu Grada i građanima praznik, 31. januar. On je izrazio nadu da će dobra saradnja rukovodstva i 4. brigade biti nastavljena, na dobrobit svih građana Vranja. Izrazio je i uverenje da će biti završeni svi pripremni uslovi na nivou Brigade, za dobrovoljno služenje vojnog roka.
Prijemu su prisustvovali i predsednica Skupštine Zorica Jović, zamenik gradonačelnika Milan Ilić i gradski većnik Saša Stamenković.
Izvor: Sajt Grada Vranja

