U Pozorištu “Bora Stanković” u Vranju održan je godišnji koncert Kulturno-umetničkog društva “Mladost”, na kome su se predstavili članovi svih uzrasnih grupa. Posetioci su uživali u bogatom programu koji je obuhvatio 12 koreografija, a koncert je trajao više od sat vremena.
Na sceni su nastupili najmlađi i najstariji članovi ansambla, koji su kroz igre iz različitih krajeva predstavili deo bogatog folklornog nasleđa.
Iz KUD-a “Mladost” ističu da je ovo bio 19. godišnji koncert društva, dok će naredne godine obeležiti veliki jubilej – dve decenije postojanja i rada. Kako navode, ponosni su na sve što su zajedno postigli tokom ovih godina. Bilo je i uspona i padova, ali ljubav prema tradiciji, folkloru i očuvanju kulturne baštine nikada nije nestala i upravo je ona pomogla da društvo traje i raste iz godine u godinu.

