Siniša Stanković postao je državni prvak Srbije u disciplini trke na 100km.
Na Paliću je tokom vikenda održano takmičenje koje je imalo internacionalni karakter, gde je u okviru trke održano i državno prvenstvo. U generalnom plasmanu Siniša je osvojio treće mesto, dok se u konkurenciji državnog prvenstva okitio zlatnom medaljom.
Pored toga veliki broj maratonaca učestvovao je i na trci na Prespanskom jezeru u Makedoniji.
Naredna trka očekuje ih u Novom Sadu.

