Učenici osmog razreda Osnovne škole „Predrag Devedžić“ u Vranjskoj Banji svečano su obeležili kraj jednog poglavlja. Maturanti su u pratnji svojih nastavnika, roditelja i prijatelja najpre prošetali ulicama ovog mesta, a zatim su se uputili u restoran „Kičer“ gde je organizovana maturska večera.
Ova proslava protekla je u znaku osmeha, emocija, elegancije, muzike, igre i fotografisanja.
OŠ „Predrag Devedžić“ završilo je 46 učenika.

