Na platou u ulici Partizanski put u toku su radovi na uređenju ovog prostora. Uklanja se stari beton i oštećene ploče, a planirana je i nova elektroinstalacija, kako bi ovaj deo grada bio osvetljen.
Zaposleni u JP „Urbanizam i izgradnja Grada Vranja“ istovremeno rade i na sanaciji udarnih rupa na gradskim saobraćajnicama, tako da će do kraja marta biti završeni i ovi radovi.
Cilj ovih radova je unapređenje bezbednosti i kvaliteta infrastrukture, kao i uređenije javnne površine u našem gradu.

